Internetový obchod      

Srdečně Vás vítáme v našem internetovém obchodě.
Naše společnost je tradičním českým výrobcem českého kanafasu a lehátkovin. V našem katalogu naleznete rozsáhlý soritiment, který je dělen dle jednotlivých oddělení.

Zveme Vás k osobní návštěvě naší vzorkové prodejny přímo v areálu tkalcovny v Postřekově.
mapa

Objednávky:
Zboží můžete odebrat osobně v naší vzorkové prodejně, nebo objednat telefonicky, faxem či e-mailem s možností dodávky prostřednictvím firmy PPL. Úhrada je možná dvěma způsoby - platebním převodem přes E-banku nebo platbou při převzetí na dobírku. Účtujeme expediční poplatek ve výši 100 Kč + DPH.

Kupující je povinen uvést úplnou adresu a místo dodání zboží. Dále kontaktní osobu a telefonický kontakt.
S KANAFAS CZ, s.r.o. nic neriskujete!
Zboží platíte buď přímým převodem z E-banky, nebo až při převzetí, a navíc je můžete ve stanovené lhůtě i vrátit. Žádný problém. Vrátíte-li zboží do 14 dnů nepoužité a v původním obalu zpět, můžete si je dle přání vyměnit nebo prostě vrátit a nechat si zaslat zpět peníze.
Reklamace:
Na všechny druhy zboží poskytujeme záruku, zákonem uvedené délce. Záruku nelze uplatnit na zboží, kde kupující nedodržel prací a ošetřovací symboly, nebo poškodil zboží nešetrným zacházením. Zboží v rámci reklamace rádi vyměníme, případně, pokud bude reklamace oprávněná, vrátíme peníze.

Veškeré podrobné informace získáte v obchodním oddělení: pí. Freiová

Kategorie

KANAFAS

ZAHRADNÍ PROGRAM

Veškeré zboží je dodáváno bez dekorace.


Ošetřování tkanin